USŁUGI

Każde zlecenie jest dla mnie ważne, nigdy nie biorę 2 lub więcej zleceń na raz ponieważ każdy klient zasługuje na 100% mojej uwagi i pracy.

Jeżeli masz pomysł a nie masz pieniędzy to nie problem posiadam liczne znajomości, które umożliwią Tobie ruszyć się z miejsca i osiągnąć sukces.

Tworzenie stron internetowych ( blog, CV, sklepu, firmowej itp. ) WordPress lub HTML, albo aplikacji mobilnej lub web jesteś w dobrym miejscu.

Problem z zakupem nietypowej działki lub sprzedażą trudnych nieruchomości, dzięki licznym kontaktom postaram się temu zaradzić.

Zakres Kwota Prowizja
Term. do 80tys. 1-2 dni 10%
Kwotowo 81tys. - 100tys. 10%
Kwotowo 101tys.-999tys. 5%-9%
Kwotowo 1mln-i wiecej 1%-4%

POŚREDNIK WIELOBRANŻOWY

POSIADAM WIELE UKRYTYCH I WIDOCZNYCH UMIEJĘTNOŚCI.

Każde zlecenie jest dla mnie ważne, nigdy nie biorę 2 lub więcej zleceń na raz ponieważ każdy klient zasługuje na 100% mojej uwagi i pracy.

*oczywiście nic nie jest zadarmo w dziejszych czasach, więc i Ja również muszę mieć korzyść za pomocy którą wam udzielę.

INWESTYCJE I INWESTORZY

  • Jeżeli masz pomysł a nie masz pieniędzy to nie problem posiadam liczne znajomości, które umożliwią Tobie ruszyć się z miejsca i osiągnąć sukces.
  • Jeżeli chciałbyś zostać inwestorem zapraszam do kontaktu

Umiejętności

HTML5
Java
jQuery
Aplikacje mobilne
Aplikacje Web
Wordpress
Inne języki

PROJEKTY IT

Tworzę strony jak i aplikacje – jest to dodatkowa forma współpracy dla klientów biznesowych lub ich znajomych.

Strony i aplikację tworzę w wolnej chwili dzięki temu cena strony lub aplikacji nie jest wygórowana.

NIERUCHOMOŚCI

SOSNOWIEC - 36 tys. m2 Strefa Ekonomiczna

ZAPRASZAM DO ZAKUPU

Inf. ogólne.

  • 36.000m2
  • podzielona na 13 mniejszych
  • 7.000.000 zł

Jest to strefa przemysłowo - usługowa Aglomeracji Śląskiej, położona we wschodniej jej części.

Teren dobrze skomunikowany połączeniami drogowymi , bezpośrednim dojazdem do OK 94 w odi. 5 km od autostrady A4. Do działki dochodzą 2 drogi jedna asfaltowa 2 utwardzona polna.

Nieruchomość niezabudowana, teren porośnięty roślinnością trawiastą i samosiejkami.

Graniczące firmy:

  • Zabudowa przemysłowo - produkcyjno - usługowa włoskiej firmy motoryzacyjnej kturą miejską; teren czynnych ogródków działkowych

DOM - MIESZKANIA I USŁUG

ZAPRASZAM DO ZAKUPU

Inf. ogólne:

  • 4000m2 – działka
  • 270m2 – dom
  • 400.000 zł

Dom zlokalizowany jest 2 km od przejścia granicznego Korczowa. Nieruchomość o powierzchni: 317m2, co umożliwia zamieszkanie w nim oraz prowadzenie działalności jednocześnie.

W odległości 150m od domu znajduje się postój samochodów ciężarowych czekających na odprawę, co przy działalności daje dużą możliwość oferowanych usług względem potencjalnych klientów, jakimi mogą być kierowcy. Odległość ta pozwala na spokojne mieszkanie bez odgłosów silników czy słuchania rozmów kierowców. Dodatkowo w pobliżu znajduję się jednostka straży granicznej, co również może stanowić dodatkowy atut jakim jest bezpieczeństwo prowadzonej działalności.

Subtotal: 0,00 

Asortyment i możliwość robienia zakupów od 15.12.18r Dismiss